KONST / Litografier / Serigrafi på tyg 16259039
nr 1625 9039
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Serigrafi på tyg, Ansikte. Signerad i trycket, EA-upplaga, 95x120 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 3 juni 2024
kl 18:33:26
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström